Leve caféconcerten! Zij zijn de broodnodige speelplek voor lokale muzikanten en groepen om hun muziek te testen op een publiek en door te groeien naar de grotere podia. Zij zijn de kweekvijver voor de grote namen van de toekomst. Daarom wil de jeugd- en cultuurregio Pajottenland & Zennevallei cafés, buurt- en jeugdhuizen aanmoedigen om een caféconcert met lokaal talent te organiseren.
In februari 2027 betaalt Zenne op Toer elke muzikant die een concert geeft in een café of jeugdhuis de som van 81,90 euro. Dat is het maximumbedrag volgens de amateurkunstenvergoeding (zie www.workinginthearts.be). De cafés krijgen de nodige ondersteuning en promotie onder ‘Zenne op Toer’.
Hou alvast wat plaats vrij in je agenda in februari!
Ben of ken jij een muzikant of muziekgroep die staat te popelen om een caféconcert te geven? Of geef je als café, jeugdhuis of buurthuis graag een speelkans aan lokaal talent? Schrijf je vóór 22 november 2026 in via www.zenneoptoer.be.
In Dilbeek in 2027
Het programma wordt ten laatste begin januari bekend gemaakt.
In Dilbeek in 2025



In samenwerking met CC De Ploter, CC De Meent, CC 't Vondel, CC Coloma, GC De Boesdaalhoeve, Westrand en GC Pajottegem