DOOD hoezo DOOD
-
do 29 apr20:00CC Strombeek - schouwburg
Genummerd Basis € 20,00 -26 jaar € 10,00
Over de makers
Another Hero is een artistieke samenwerking tussen Hendrik Van Doorn, Ilse de Koe en Julie Delrue. Het collectief creëert voorstellingen met humor, verbeelding en een warm hart voor grote thema’s die iedereen raken.
Ilse de Koe is bekend van haar werk bij Studio Orka, televisieseries als Bevergem, en haar krachtige mix van spelplezier en emotionele scherpte.
Julie Delrue, eveneens vertrouwd gezicht bij Studio Orka, werkte mee aan o.a. Chantal en Mamamanie, en staat bekend om haar kwetsbare én komische theatertaal.
Hendrik Van Doorn is acteur en maker bij o.a. TG Ceremonia en Het KIP, en beweegt zich vlot tussen speelse ironie en diepe menselijkheid.
Samen creëren ze theater dat het grote en het kleine leven in de ogen kijkt — met humor, warmte en een tikkeltje absurditeit.
Bij de buren

CC Strombeek, Gemeenteplein 1, 1853 Grimbergen - www.ccstrombeek.be
Bereken je route op Google Maps

Credits
Concept, tekst en spel Hendrik Van Doorn, Julie Delrue, Ilse de Koe
Coach Alice Reijs
Lichtontwerp en scenografie Geert Vanoorlé
Kostuums Elles de Koe
Audio Benjamin Desmet
Techniek Simon Neels
Promobeeld Arber Sefa
Coproduktie CC Brugge, Perpodium
Met de steun van De Grote Post Oostende, Leietheater Deinze, CC De Werf Aalst, Stad Brugge
En de TaxShelter-maatregel van de Belgische Federale Overheid
In samenwerking met Reveil Vlaanderen
Duur van de voorstelling: nog niet gekend
Naar de website van het gezelschap