Rosalie Custers
Superformosa

VAAS

Rosalie Custers
wo 19 mei 20:00
wo 19 mei
20:00
  • wo 19 mei
    20:00
    Westrand - theaterzaal (stoelkeuze)
    Vanaf za 13 jun 09:00

Rosalie Custers legt in VAAS zachtjes bloot wat we meestal inslikken — met humor, helderheid en een warm soort lef.

Rosalie maakt en speelt cabaret & theater in een poging de wereld liever te maken. 

Al van kinds af aan leerde Rosalie met de pap van de paplepel ook woorden mee inslikken. In VAAS zoekt ze naar een manier om soms wel het hart op de tong te leggen: met klare taal, zachte woorden, muziek en gezellige humor onderzoekt Rosalie in haar allereerste cabaretvoorstelling VAAS alle kanten van dat wat ze eigenlijk stiekem misschien liever niet, of misschien juist wel, laat zien en/of horen. 

In VAAS onderzoekt Rosalie Custers wat er gebeurt wanneer je woorden jarenlang bewaart in plaats van uit te spreken. Ze groeide op met een gewoonte om veel binnen te houden, en maakt daar nu een voorstelling over vol humor, zachtheid en heldere taal.

Rosalie mixt muziek, speelse observaties en kleine bekentenissen tot een cabaretstijl die warm en ontwapenend aanvoelt. Ze zoekt naar de ruimte tussen zeggen en zwijgen, tussen wat we laten zien en wat we liever verstoppen. VAAS is een uitnodiging om even mee te kijken in dat kwetsbare gebied waar twijfel én moed samenleven.

‘Een voorstelling vol bloemrijke taal, maar ook breekbaar als een scherf.’

De Standaard

Credits

Coaches Raf Walschaerts, Minou Bosua, Myrthe Van Velden, Lander Severins
Technicus, decorbouwer Geert Custers (en toevallig ook een hele leuke vader)
Met dank aan haar klasgenoten en docenten van de Koningstheateracademie

Duur van de voorstelling 80 minuten, zonder pauze.

Naar de website van Rosalie Custers 

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje

Nieuwsbrief aanvragen of communicatievoorkeuren aanpassen