Kurt Van der Elst

Parkplatz

Compagnie Cecilia
Met inleiding
do 26 mrt 20:00
do 26 mrt
20:00
  • do 26 mrt
    20:00
    Westrand - theaterzaal (stoelkeuze)
    Vanaf za 14 jun. 09:00

Een toegankelijk verhaal met straffe acteurs overgoten met de nodige humor en tragiek.

In een afgelegen bedrijfsloods ontmoeten twee broers elkaar bij de auto van hun overleden moeder. Het leven heeft hen als continenten uiteengedreven, maar door hun gedeelde verleden blijven ze onvoorwaardelijk met elkaar verknoopt. Is hun broederband sterk genoeg om de kloof te overbruggen?

Parkplatz is een wervelende theatervoorstelling van en door Titus De Voogdt en Robrecht Vanden Thoren, mee geschreven en geregisseerd door Johan Heldenbergh.

Een hit in theater? Het kan. Weken vóór de Gentse première van Parkplatz van Compagnie Cecilia zijn zowat alle vijftig voorstellingen uitverkocht. Hun geheim? “We vullen een gat in het podiumaanbod.”

Wouter Hillaert
Parkplatz
Kurt Van der Elst
Inzoomen
Parkplatz
Kurt Van der Elst
Inzoomen
Parkplatz
Kurt Van der Elst
Inzoomen
Parkplatz
Kurt Van der Elst
Inzoomen
Parkplatz
Kurt Van der Elst
Inzoomen
Parkplatz
Kurt Van der Elst
Inzoomen
Parkplatz
Kurt Van der Elst
Inzoomen
Parkplatz
Kurt Van der Elst
Inzoomen
Parkplatz
Kurt Van der Elst
Inzoomen
Parkplatz
Kurt Van der Elst
Inzoomen
Parkplatz
Kurt Van der Elst
Inzoomen

Pers

“Ik zag het meteen.  Ik zag meteen dat het goed zou worden.  Dat zag en voelde ik als Titus het podium opstapte.  Met twee sporttassen in zijn handen.  Dat zag en voelde ik als Robrecht het podium kwam op gefietst.  Ik glimlachte lichtjes.  Ik leunde wat meer ontspannen achterover.  Omdat ik wist, dit wordt een mooie avond.  Ik werd blij.  Heel blij. … Aan het einde van de voorstelling begreep ik dat uw voorstelling om superlatieven vroeg.  Want niet enkel de details zaten juist.  Ook het verhaal zat juist.  Ook de vertolking zat juist.  Dit was schitterend.  Dit was subliem.  Dit was heerlijk.  U schonk mij een wonderlijke avond.  Daarvoor kan ik u enkel danken.  Van ganser harte.  Dank dus.  Dank.  Dank.  Dank.”
— Wim Backx – Blog

Credits

Van en met Titus De Voogdt & Robrecht Vanden Thoren
Van en zonder Johan Heldenbergh
Dramaturgie Daan Borloo
Kostuum Marij De Brabandere
Bewegingscoach Tars Van Der Vaerent
Productie-coördinatie Tom Declercq
Productie Compagnie Cecilia vzw
Coproductie Per Podium
Met de steun van de Vlaamse Gemeenschap, Stad Gent en de Tax Shelter-maatregel van de Belgische Federale Overheid
Met dank aan Velektro Dok-Noord

Website Compagnie Cecilia

Nieuwsbrief aanvragen of communicatievoorkeuren aanpassen