Hilde Van Mieghem

De kast van ...

Hilde Van Mieghem
zo 11 okt 10:00 - 12:00
zo 11 okt
10:00 - 12:00
  • zo 11 okt
    10:00 - 12:00
    Dil'arte - auditorium
    Vanaf za 13 jun 09:00

Een gesprek met Hilde over haar favoriete boeken, films en muziek.

In ‘De kast van …’ nodigen wij een auteur, acteur/actrice of artiest(e) uit om zijn/haar favoriete lijstjes met ons te delen.

Dat kan gaan over literatuur, muzikale voorkeur of filmkeuze maar ook over hun favoriete keuken of reisbestemmingen.

In De kast van ... delen acteurs, muzikanten of schrijvers hun favoriete boeken, muziek, films, gerechten, reisbestemmingen, … verrijkt met hun anekdotes en levensverhalen.

De volgende editie van De kast van is met Jef Neve op zo 31.01. 

Ik sleep al jaren het imago mee van de zelfverzekerde bitch, de femme fatale en het onbetrouwbare wijf. Dat klopt niet, dat waren mijn filmrollen. Zelf ben ik eerder angstig, onzeker en verlegen.

Hilde Van Mieghem

Over Hilde Van Mieghem

Hilde Van Mieghem studeerde in 1981 af aan de Studio Herman Teirlinck. Sindsdien was ze als actrice te zien in heel wat Vlaamse, Nederlandse, Franse en Duitse films en tv‑series. Naast acteren, regisseert ze zowel fictie als non‑fictie.  Ze is regisseur, scenariste en producer van De Kus (2004) en De Suikerpot (1997). Ze realiseerde verschillende non‑fictieprojecten, onder meer over kindermishandeling. Tegenwoordig is ze vooral aan het schrijven, niet enkel columns, maar ook romans. De drie duifkes en Crescendo werden goed onthaald.

Credits

Met Hilde Van Mieghem
Moderator Hadewich Wauters

Locatie: Dil’arte auditorium

Duur van de voorstelling: 120 minuten zonder pauze 

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Naar wenslijstje

Nieuwsbrief aanvragen of communicatievoorkeuren aanpassen